به وب‌سایت رسمی گروه هنری نقش‌آرا خوش آمدید

درباره ما

امروزه آثار تزئینی نقش برجسته بر روی بتن، سفال، کاشی، سرامیک و شیشه از ظروف و اشیاء سفالینه گرفته تا نقش برجسته‌های کوچک و بزرگ، در کشورهای صنعتی و پیشرفته مانند آمریکا و کانادا و اروپا و کشورهای آسیایی طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و این آثار زینت‌بخش فضاهای مختلف عمومی و خصوصی شده‌اند. تا جایی که هر ساله در سراسر دنیا نمایشگاه‌های متعدد یا مسابقات بین‌المللی برای عرضه آنها برگزار می‌شود.
ممکن است شما تصور کنید که آثار نقش برجسته، جنبه سنتی داشته و برای فضاهای مدرن امروزی کاربردی ندارند اما کارشناسان دکور این‌روزها بسیاری از فضاهای مدرن و لوکس دنیا را با آثار هنری و دست ساخته‌ای چون سفال و سرامیک‌ها تزئین می‌کنند. نقش برجسته‌ها برای همه فضاهای داخلی و خارجی منزل کاربرد دارند، تنها کافی است ابعاد و طرح‌های ویژه فضاهای مختلف را تعیین کرده و سپس بخشی از دیوار فضا را به اجرای نقش برجسته اختصاص دهید.
منازل شخصی (مسکونی)، هتل، فضاهای کار و دفاتر کار، استخرها، فضاهای تجاری، رستوران و هر فضایی که شما متصور می‌شوید، قابلیت استفاده از آثار هنری را دارند اما بخش مهم قضیه انتخاب طرح مناسب در فضا است.
آثار هنری نقش برجسته از قبیل بتن و سفالینه در فضاهای دكوراتيو نيز کاربردهای فراوانی دارند که بخشی از آن در ذیل آمده است:
- شما می‌توانید در گوشه‌ای از پذیرایی و نشیمن خود، فضایی را به مجسمه‌های خاص سفالین یا سرامیک‌های رنگی اختصاص دهید.
- اگر مجموعه‌ای از کارهای سفالین در کنار هم و در یک دکور یا طاقچه دیواری با نورپردازی خاص قرار دهید، دکوراسیون زیبا و فضای دلپذیری ایجاد خواهد شد.
- استفاده از یک تابلوی بزرگ نقش برجسته در راستای میز ناهار خوری، بالای شومینه یا یک دیوار بزرگ در طول سالن پذیرایی می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای بر کل فضا داشته باشد.
شما با توجه به نوع و سبک مبلمان و دکوراسیون منزل خود یا فضاهای مورد نظر، مي‌توانید طرح دلخواه   خود را برگزینید. به‌عنوان مثال اگر فضا کاملاً کلاسیک باشد می‌توانید از طرح‌های کلاسیک و خاص نقش برجسته استفاده کنید تا روح كلي فضا داراي هارموني شود. يا اگر از دكوراسیون‌های ساده و مدرن لذت می‌برید، می‌توانید از طرح‌های مدرن و خاص بهره گيرید.
از همین رو گروه هنری نقش آرا با استفاده از خلاقیت و آخرین تکنیک‌های روز بر آن شده تا خدمات نوینی را در عرصه دکوراسیون و گرافیک محیطی به مشتریان عزیز ارائه دهد که به مواردی از آن اشاره می‌شود:
طراحی و ساخت تندیس (لوگو شرکت‌ها، جشنواره‌ها، آیات، احادیث و...)
طراحی و ساخت تابلوهای فرسک و سر در ورودی ساختمان‌ها (اداری، مسکونی، تجاری و فضاهای شهری)
طراحی و ساخت تابلوهای گرافیک محیطی
طراحی و ساخت هدایای تبلیغاتی
طراحی و ساخت کاشی‌کاری و آینه‌کاری مساجد و اماکن مذهبی
اجرای پروژه‌های مختلف سفال، بتن، کاشی‌کاری و آینه‌کاری، شیشه و قلم‌زنی مس
گروه هنری نقش‌آرا در راستای اهداف و معرفی خدمات خود و استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان و ارتباط مستقیم با آنان در نمایشگاه‌های مختلفی شرکت کرده است که برخی از آنها ذکر می‌شود:
- نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی در کاخ سعد‌آباد تهران
-نمایشگاه‌های اداره ارشاد استان‌های قم، زنجان و...
-نمایشگاه‌های اداره آموزش و پروش و...

 

 

 

خبرنامه